Back

Małopolska - poznajmy się!

Małopolska - poznajmy się!

Ambasadorzy kampanii
To hasło tegorocznej kampanii promocyjnej Województwa Małopolskiego. Małopolska obfituje w mnóstwo nieoczywistych atrakcji – to wyśmienity region do zaplanowania wyjazdu nie tylko na weekend, ale również na dłuższy urlop poza utartymi szlakami, także poza sezonem wakacyjnym.

Kampania skupia się na promocji walorów przyrodniczych i krajobrazowych, rodzinnego wypoczynku, turystyki rowerowej, kulinariów oraz różnorodnych sportów, w tym zimowych, bo sposobów na poznawanie regionu jest wiele. Małopolskę poza utartym szlakiem przedstawią ambasadorzy – mieszkańcy regionu, którzy wcielą się w rolę lokalnych przewodników. Wśród ambasadorów znalazł się Jasiek – przewodnik tatrzański i edukator ekologiczny, Ania – przewodnik po Jurze i Ojcowskim Parku Narodowym, która Pustynię Błędowską, Olkusz czy Rabsztyn zna jak mało kto, mistrzyni kolarstwa Anna, znawcy kulinariów Bartosz i Maja oraz rodzina Mazurków.

Zapraszamy do poznawania regionu razem z ambasadorami jak również do zgłaszania własnych propozycji atrakcji, które koniecznie trzeba zobaczyć w Małopolsce!

poznajmysie.malopolska.pl


KRAKÓW
Friday, 22 January
1°C

What's new in Malopolska

Check out the latest news and events in the voivodeship

NEWS

Discover regions

KRAKÓW MIECHÓW TARNÓW OLKUSZ OŚWIĘCIM MYŚLENICE WADOWICE JABŁONKA LIMANOWA RABKA ZDRÓJ NOWY SĄCZ WIELICZKA CIĘŻKOWICE SZCZAWNICA ZAKOPANE NOWY TARG

Find on map

Tourist attraction in region

 

Trip planner

Create your own tourist route in 3 easy steps:
Specify
a date
Specify the mode
of transport