Featured content

KRAKÓW
Sunday, 29 November
0°C

What's new in Malopolska

Check out the latest news and events in the voivodeship

Atrakcje Małopolski Atrakcje Małopolski

Back

Konkurs Fotograficzny Szlakiem Architektury Drewnianej

Konkurs Fotograficzny Szlakiem Architektury Drewnianej

Cerkiew w Kwiatoniu w otoczeniu łąki pokrytej żółtymi kwiatami
Jesteś uczniem szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej i jest w Twojej klasie ktoś kto lubi fotografować piękne miejsca i obiekty? A może jesteś opiekunem klasy, widzisz potencjał w swoich wychowankach i chcielibyście wykazać się twórczą inicjatywą? Podejmijcie wyzwanie! Udajcie się wraz z całą klasą do dowolnego obiektu na Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce, pokażcie nam jak widzicie piękno lokalnych zabytków w obiektywie i wygrajcie wycieczkę klasową do Kopalni Soli Bochnia, Termy Bania, Żywego Muzeum Obwarzanka w Krakowie, Muzeum Domu Rodzinnego Jana Pawła II w Wadowicach i Apilandii Interaktywnego Centrum Pszczelarstwa Łysoń oraz liczne nagrody rzeczowe!

1. Konkurs skierowany jest do uczniów Szkół Podstawowych oraz Szkół Ponadpodstawowych z całego kraju i ma charakter zespołowy (Konkurs klasowy).

2. Aby wziąć udział w konkursie należy:

  • Wybrać się całą klasą szkolną wraz z opiekunem do minimum jednego z obiektów znajdujących się na Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce (lista obiektów),
  • Udokumentować wizytę na specjalnym zdjęciu-pocztówce  i załączyć je do ankiety konkursowej.
  • Wykonać od 3 do 5 fotografii artystycznych (bez modeli/modelek) w dowolnej interpretacji wybranego obiektu/obiektów lub fragmentów budowli i przesłać je w formacie TIFF/.JPG i rozmiarze minimalnym 2400x3600px/min. 72dpi wraz z niezbędnymi dokumentami


3. Spośród zgłoszonych prac komisja konkursowa powołana przez Organizatora wybierze najlepsze zdjęcia. Nagrody główne zostaną przyznane w trzech kategoriach:

  •  klasy 1-4 szkół podstawowych
  •  klasy 5-8 szkół podstawowych
  •  klasy szkół ponadpodstawowych


4. Nagrodami w konkursie są m.in. zaproszenia dla całej klasy szkolnej do Kopalni Soli BochniaTermy Bania Żywego Muzeum Obwarzanka w KrakowieMuzeum Domu Rodzinnego Jana Pawła II w Wadowicach lub Apilandii Interaktywnego Centrum Pszczelarstwa Łysoń oraz nagrody rzeczowe.

5. Termin przesyłania zgłoszeń upływa 30 września 2019 r.

6. Wyniki konkursu zostaną podane na stronie internetowej drewniana.malopolska.pl oraz portalu społecznościowym Małopolskiej Organizacji Turystycznej @mot.krakow i @drewniana.malopolska

7. Laureaci zostaną nagrodzeni na uroczystej Gali (termin oraz miejsce zostaną podane przez Organizatora po ogłoszeniu wyników).

8. Więcej informacji dotyczących Konkursu można uzyskać u Organizatora Konkursu: Małopolska Organizacja Turystyczna, 

konkurs@mot.krakow.pl

+48 12 422 16 11

Strona internetowa konkursu

 

Plakat Konkursu Fotograficznego Szlakiem Architektury Drewnianej w Małopolsce

 

 


Find on map

Tourist attraction in region

 

Trip planner

Create your own tourist route in 3 easy steps:
Specify
a date
Specify the mode
of transport