Rowerowe trasy Anny

Kobieta w stroju sportowym i kasku na głowie na rowerze w lesie - zdjęcie portretowe.
Wkręceni w rowerowe wycieczki koniecznie muszą sprawdzić propozycje tras Ani Szafraniec (kolarki górskiej – mistrzyni). W wolnym czasie uwielbia jeździć na rowerze i na okrągło poznawać Małopolskę. Kiedyś uprawiała sport wyczynowo, teraz raczej rekreacyjnie. Ania zaprosi Was na swoje ulubione trasy rowerowe, o różnym stopniu trudności, nie tylko dla miłośników mocnych wrażeń, ale także dla rodzin z dziećmi. Sami zobaczcie!

Myślenice

Chcecie wyruszyć na rowerową wycieczkę z Anią Szafraniec. Macie okazję! Zobaczycie trasy, które poprowadzą Was wprost do najciekawszych miejsc Myślenic. Podziwiajcie z Anią piękne okoliczności przyrody i nie tylko! Dowiecie się też, co skrywa Muzeum Niepodległości w Myślenicach.

Kudłacze

Może macie ochotę poszaleć na jakimś rowerowym szlaku? Czarny szlak na Kudłacze i Schronisko PTTK na Kudłaczach czekają. Zobaczcie, jak Ania Szafraniec sobie z nim poradziła. Kto wie, może kiedyś przydadzą Wam się porady Ani na temat tego, co zrobić, gdy na szlaku zdarzy się jakaś nieoczekiwana sytuacja. Warto zatem posłuchać jej porad na temat wycieczek rowerowych.

Babia Góra Trails

Szukacie nowych rowerowych wyzwań? Czasem z górki, czasem nie - właśnie tak wygląda trasa Babia Góra Trails. Pomknijcie z Anią pomiędzy drzewami i sprawdźcie, co na Was czeka i czego więcej możecie się spodziewać na tej trasie pełnej singletracków i tras szutrowych.

Inne propozycje Ani znajdziecie na poznajmysie.malopolska.pl.

Miłośnikom dwóch kółek polecamy stronę narowery.visitmalopolska.pl. Znajdziecie na niej mapy tras i szlaków regionu (on-line i w wersji do samodzielnego wydruku), przykłady wycieczek dla rodzin z dziećmi, propozycje dla amatorów tras wyłącznie asfaltowych, propozycje wycieczek o różnym poziomie trudności poza „utartymi szlakami” (ze śladem gpx do pobrania), wycieczki w „rytmie eko”; rekomendowane szlaki rowerowe (przejezdne i oznakowane, ze śladem gpx do pobrania), informacje o bikeparkach i pumptrackach w regionie, informacje o projekcie VeloMałopolska i stanie realizacji poszczególnych tras.

Ale to nie wszystko co dla Was mamy! Jeżeli podróżujecie z rodziną, zobaczcie ulubione miejsca rodziny Mazurków. Szukających niezwykłych krajobrazów i miejsc z duszą na wspólne odkrywanie zaprasza przewodniczka Ania. Poszukiwaczom regionalnych przysmaków Maja i Bartosz zdradzą swoje smakowite odkrycia. A Jasiek (przewodnik - Tatry) poprowadzi Was nieznanymi szlakami i opowie o tym, co może przynieść spotkanie z naturą.

Dodatkowych inspiracji do podróżowania po Małopolsce dostarcza regionalny portal turystyczny visitmalopolska.pl. Znajdziecie w nim m.in. pakiety ekowycieczek, atrakcje dla dzieci, informacje o trasach i szlakach rowerowychzimową ofertę regionu i wiele więcej. 

Lubisz podróżować poza utartym szlakiem i zawsze szukasz lokalnych skarbów? Podziel się swoimi odkryciami i zostań Ambasadorem Małopolski. Na stronie internetowej poznajmysie.malopolska.pl dodaj propozycje miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć, smaków, które koniecznie trzeba spróbować czy dźwięków, które koniecznie trzeba usłyszeć. Pozwól innym doświadczyć Małopolskę wszystkimi zmysłami. Pokaż ją taką, jaką Ty ją znasz – pomóż odkryć na nowo, to co tylko pozornie dawno już odkryte i znane. 


 
Pobierz bezpłatną aplikację VisitMałopolska
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>